KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7748290
nr 774 8290
Jerzy Kolacz, anleten, 60-tal, signerad, ramens innermått: 63x52
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 18:09:40
300 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr